Gritline GLSC30LS-5.75 Service Chamber, 5.75″ Shaft Long Stroke, Type 30
1 in stock
Free Shipping on Eligible Items
30 Days For Free Returns
24/7 Support & Services
100% Secure Payment Checkout
Cross Reference #:
  • GRTGLSC30LS-5.75
  • GRIGLSC30LS-5.75
  • GLSC30LS5.75
  • PLBSC30LS575
Features:
  • Cut Costs, Not Performance
  • Engineered To Perform
  • Expect Quality Control
  • Maximize Your Business Goals
  • Designed For The Road
  • Eliminate Waste & Downtime
Additional information
Weight 10 lbs
Dimensions 10 × 10 × 10 in